PRETENORTE
   

 

RAKİPSİZ TESİSLER

TEKNOLOJİK OLARAK

Pretensados del Norte firması olarak bizler, üstün malzeme kalitemizle karakterize oluruz ve bunu elde etmek adına sürekli gelişim felsefesini benimseriz. Teknolojide en önde olmak için güncelleme ve önleyici bakım sağlayarak tesislerimize büyük önem veririz.
Talepkar görevimiz olan ‘en iyi öngermeli çelik imalatı’ işini yerine getirmek için en iyi ve en modern ekipmanlara, en iyi düzeyde kalifiye olmuş teknik uzmanlara ve profesyonellere güveniriz.

Kimyasal arındırma
Malzemelerimiz, kimyasal arındırma tesislerimiz tarafından sonraki prosesleri için hazırlanırlar, bu sayede pas giderilmesi ve malzemenin yüzeyindeki pürüz kalıntılarının elimine edilmesi gibi kalite kontrol departmanımızın taleplerini kesin olarak garanti altına alır.

 

 

Trifilar
Tüm trifilar ve stabilize bölümlerimiz pazarın en iyi ve en modern makineleri olarak bilinen Mario Frigerio ile donatılmıştır.
.

 

 

Öngermeli demir-ölçüye göre kesilmiş
Öngermeli demir kesim bölümü henüz yenilenmiştir ve Pretenorte için özel olarak geliştirilmiş Mario Frigerio’nun işbirliği ile MTM Italia tarafından 2012 yılında sonuncusu imal edilmiş son makinelerle donatılmıştır.

 

 

Dişli demir
Bizim son yatırımlarımız, demiryolu traversleri imalatçılarına yönelik çoklu nihai işleri ile her ölçüden farklı öngermeli demir imalatı yapacak bölümümüzü iyileştirmek ve büyütmek amaçlı olmuştur.
Dünyanın en iyi demiryolu öngerme dişli makineleri imalatçısı RALC ITALIA ‘nın son makinelerinin katılımıyla bizler...


AVRUPADA MONTE EN İYİ MAKİNELERE SAHİBİZ

 

 

Copyright © 2013 Pretenorte. Todos los derechos reservados.

SİTE HARİTASI

- ANA

- FİRMA
- ÜRÜNLERİMİZ
- UYGULAMALAR
- RAKİPSİZ TESİSLER
- KALİTE
- İLETİŞİM

TELEFON İLETİŞİM

+34 945 258 431

C/Miravalles, 4 - Zona Industrial de Betoño 01013 Vitoria-Gasteiz - Spain

Fax: + 34 945 261 400 - pretenorte@pretenorte.com